Dni Krynek

Dni Krynek

Sobota jest drugim dniem obchodów związanych ze świętem Krynek. Impreza rozpoczęła się wyjątkowo wcześnie bo już o godzinie 4 wędkarze zgromadzili się nad zalewem aby wziąć udział w zawodach wędkarskich. Kolejnym punktem dzisiejszej imprezy był mecz towarzyski piłki nożnej trampkarzy, w którym zwyciężyła drużyna gospodarzy. Burmistrz Krynek Jolanta Gudalewska drużynom wręczyła puchary i życzyła wielu strzelonych bramek. Rozegrany zostanie mecz piłki siatkowej oraz towarzystki mecz piłki nożnej seniorów.

Dzieci mogły swoich sił spróbować na rowerowym torze przeszkód. Organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, min na najmłodszych czekają dmuchańce,kącik animacyjny i wiele innych atrakcji. Wieczorem mieszkańcy będą mogli pobawić się w rytmach muzyki disco polo. Wystąpi min zespół Sajz oraz Whitestok, a następnie zespół Tvister poprowadzi zabawę taneczną do białego rana. Jutrzejszy dzień zapowiada się równie atrakcyjnie, serdecznie zapraszamy Zespół Info Sokółka

 

M. Tomaszycki

Ł. Mucuś

Zdjęcia


Tagi:dni krynek2017

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.