Dawid Kruczkowski ze złotym medalem!

W dniach 20-25.08.2021 województwo łódzkie było gospodarzem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych. Dyscyplina- Boks odbyła się w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Do imprezy Finałowej po wcześniejszych dwóch turniejach eliminacyjnych zakwalifikowało się czterech sokólskich pięściarzy: Piotr Kruczkowski 54kg, Olivier Dmitruk 66kg, Marcin Witulski 75kg i Dawid Kruczkowski 80kg. Tytuł Mistrza Polski na 2021 zdobył Dawid Kruczkowski w kategorii do 80kg, natomiast medal brązowy wywalczył jego brat Piotr Kruczkowski 54kg. Był to ciężki i bardzo wyczerpujący tydzień w wykonaniu naszych zawodników. Wyjazd poprzedzony był zgrupowaniami w okresie wakacyjnym. Trzymanie wagi i odpowiedniej diety od kilku miesięcy . Wiele wyjazdów na zawody i turnieje. Wszystko zostało uwiecznione złotym i brązowym medalem tych utalentowanych chłopaków. Ponadto klub Boxing Sokółka zajął trzecie miejsce w punktacji Klubowej zawodów zostawiając za sobą ponad 45 innych klubów z Polski.

Na zdjęciu złoty medalista Mistrzostw Polski Dawid Kruczkowski.