Czwarte Czwartki Kolarskie za nami!

Czwarte Czwartki Kolarskie za nami!

Czwarte Czwartki Kolarskie za nami! Przez pięć tygodni z rzędu, w każdy czwartek, o godzinie 17.00 odbywa się rywalizacja kolarska na stadionie OSiR-u. Uczestnicy biorą udział w wyścigach, które liczą daną ilość okrążeń w zależności od kategorii. Zawodnicy zbierają punkty w klasyfikacji generalnej, na podstawie których zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy to otrzymają nagrody ufundowane przez Zarząd Powiatu Sokólskiego. Frekwencja i tym razem dopisała. Na starcie stanęło wielu uczestników w różnych grupach wiekowych, odbył się także wyścig "open" w którym wzięli udział chętni kolarze. Podczas czwartego Czwartku Kolarskiego dyplomy w imieniu starosty wręczył Piotr Bujwicki. Zawody odbywają się pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotr Rećko. Za tydzień ostatni czwartek tegorocznej edycji.

EŁR

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.