Czas na Bal Karnawałowy!

Czas na Bal Karnawałowy!

Do zakończenia karnawału pozostało niespełna 2 tygodnie. Wszystkich miłośników rozrywki zapraszamy na Karnawałowy Bal Charytatywny pn. „Bawimy się, aby pomóc” 22 lutego 2020r. Gwarantujemy dobrą zabawę w przyjaznej atmosferze i sporo atrakcji. Jakich? To będzie niespodzianka dla tych, którzy przybędą do „Centurii” w ostatnią sobotę karnawału.

Impreza jest organizowana we współpracy Starosty Sokólskiego Piotra Rećko, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego i Stowarzyszenia na Rzecz Wspierani Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce. Celem jest zebranie środków na rzecz podopiecznych stowarzyszenia, w szczególności na zorganizowanie im letniego wypoczynku połączonego z rehabilitacją.

Podczas tegorocznego balu odbędzie się licytacja prac podopiecznych SOSW i przedmiotów zebranych od różnych osób, które chciały wesprzeć cel imprezy. Wśród osób, które przekazały dary na licytację po raz kolejny jest Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polski – Andrzeja Dudy i Pan Starosta Sokólski – Piotr Rećko. Dary przekazała także Ambasada Hiszpanii.

Przedmioty na tegoroczną licytację przekazali również managerowie „gwiazd” ze środowiska artystycznego, twórcy: literatury, rzeźby, malarstwa, rękodzieła artystycznego, a także sportowcy. Miłośnicy słodkości, też coś zdobędą i będą zachwyceni. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie w czasie aukcji.

Wiele osób i instytucji zaangażowało się w przekazywanie swoich prac i przedmiotów na licytację. Trudno by było wszystkich wymienić. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.

Mieszkańców powiatu sokolskiego zapraszamy do wspólnej zabawy i udzielenia wsparcia osobom potrzebującym.

 

Beata Tur Stowarzyszenie „Pod Skrzydłami” w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.