Combat Sports Academy wywalczył 1 złoty i 8 brązowych medali

Combat Sports Academy wywalczył  1 złoty i 8 brązowych medali

W ten weekend  23-24 listopada byliśmy  w Ciechanowie na Międzynarodowym Turnieju Taekwon-Do XIII Mazovia Masters Cup.

Rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie – w turnieju wzięło udział 860 zawodników i zawodniczek z 62 klubów i 10 krajów (Polski, Litwy, Białorusi, Ukrainy, Rosji, Gruzji, Szwecji, Słowacji, Korei i Indii).

Nasz klub reprezentowało 19 zawodników, którzy na 6 matach rywalizowali w walkach i układach formalnych. W sumie nasi taekwondziści przywieźli 9 medali:

Złoto zdobyła Antonina Bułkowska w walkach kadetek do 42 kg.

Natomiast osiem brązowych medali przywieźli: Julia Sićko w układach kadetek; Kinga Stefanowska w walkach dzieci do 42 kg; Malwina Borodziuk w układach dzieci; Łukasz Owsiejko w walkach juniorów do 50 kg; Gabriela Kołpak

w walkach dzieci do 48 kg; Norbert Mackało w walkach dzieci do 48 kg; Ewa Bałdowska w walkach kadetek +54 kg; Piotr Uściłowicz w walkach kadetów +60 kg.

Medalistom składamy serdeczne gratulacje. Natomiast dla części naszych zawodników był to pierwszy start na tak dużych zawodach - wierzymy, że doświadczenie zaprocentuje w nieodległej przyszłości.

Ze sportowym pozdrowieniem

Combat Sports Academy

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.