Charytatywna niedziela

Charytatywna niedziela <Zbieramy na protezę DLA ASI >

    Piszemy o tym od kilku tygodni, ale tym którzy wrócili właśnie z daaalekiej podróży albo... urwali się z choinki (jakimś cudem ocalałej po ostatnich świętach), przypominamy, że w niedzielę, 10 lutego, od godz. 11.00 z całymi rodzinami przychodzimy do hali przy sokólskim LO. Po co? By miło spędzić czas i wspomóc Asię Szyłak w zakupie protezy nogi. Atrakcji nie zabraknie! Na maluchy czekać będą mrówka, małpa, słoń i papuga, gotowe by przybić „piątkę” i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Mali amatorzy dmuchańców będą mogli poskakać na nich do woli. Warunek: dobrowolny datek na protezę dla Asi. Jeśli ktoś zapomni gotówki albo jest mocno przywiązany do płatności kartą – też będzie mógł wspomóc szczytny cel – bo na imprezie będą terminale płatnicze. Nawet osoby na diecie bezglutenowej i wegetarianie znajdą smakołyki dla siebie! Siłacze z Sokółki (UKS Gladiator) zaprosili wielokrotnego mistrza i rekordzistę świata w wyciskaniu sztangi leżąc Romana Eremashvili z Białorusi. Od godz. 18.00 do 22.00 potrwa impreza masowa - będą koncerty oraz występ gwiazdy wieczoru - Exaited! „Serdecznie wszystkich zapraszam w imieniu swoim i Organizatorów: Starosty Sokólskiego Piotr Rećko i Stowarzyszenia Kładka, przybywajcie z całymi rodzinami!” Joanna Szyłak.

AT

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.