Było uroczyście i elegancko. Studniówka sokólskiego LO

Było uroczyście i elegancko. Studniówka sokólskiego LO

W ten wyjątkowy wieczór i noc Młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce spędziła w Restauracji „Zacisze”. Tradycyjnie zabawę rozpoczęli od poloneza, a zebrani nie szczędzili gromkich braw.

„- Za sto dni przystąpicie do najważniejszego egzaminu, który rozpocznie wasze dorosłe życie, który otworzy przed wami wiele drzwi. Dobrze zdany egzamin to furtka do życia. Na pewno macie marzenia, które dziś wydają się, że nie są do spełnienia, ale wierzcie mi, warto marzyc i dążyć do ich spełnienia. Życzę wam, aby egzamin maturalny, który za 100 dni rozpoczniecie zdawać, był jak najlepiej zdany. Wiem, że przygotowywaliście się do niego praktycznie od pierwszego dnia nauki w naszej szkole. Wierzę, że jesteście dobrze do niego przygotowani. My nauczyciele i rodzice, przygotowywaliśmy was też do innego egzaminu, do dorosłego życia. To nie jest łatwy egzamin, będziecie go zdawać dzisiaj, jutro i każdego dnia. Sami sobie wystawicie ocenę. Ale dzisiaj studniówka, najpiękniejszy bal, który pamięta się bardzo długo. Dlatego życzę wam, aby ta studniówka była niezapomnianym wieczorem i bawili się na nim dobrze do białego rana”.- mówiła Dyrektor Iwona Grzybowska

Był też czas na lampkę szampana. Po pierwszym gorącym posiłku wszyscy wyruszyli na parkiet. Nad oprawą muzyczną studniówki czuwał świetny Dj Adam Jurkowski. Zabawa trwała do białego rana.

Oprac. A.S.

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.