Brązowy medal Dominika Zająca na międzynarodowym festiwalu bilardowym

Brązowy  medal Dominika Zająca na międzynarodowym festiwalu bilardowym

Brązowy  medal Dominika Zająca na międzynarodowym festiwalu bilardowym.

W  VI Międzynarodowym  Festiwalu Bilardowym - Kielce 2021  zagrało 150 zawodników z 8 krajów. Wydarzenie było emitowane na żywo przez TVSports.pl przez około 32 godziny. Głównym wydarzeniem imprezy był turniej Pucharu Europy Wschodniej - Dynamic Billard Best of the East - Polish 9-Ball. Wzięło w nim udział sześciu zawodników z sokólskiego klubu LP Metal-Fach Sokółka: Grzegorz Lasota, Dominik Zając, Karol Zielenkiewicz, Tomasz Górski, Szymon Miroń oraz Maciej Białous. Najwyżej z sokółczan uplasował się Dominik Zając, zdobywając brązowy medal.

Natomiast w Turnieju Grand Prix Polski - Pool Tour świetnie zaprezentował się Karol  Zielenkiewicz jeden z najmłodszych uczestników  imprezy (jeszcze junior) , który w walce o półfinał uległ jednemu z najbardziej utytułowanych polskich bilardzistów Radkowi Babicy 5 : 6 ostatecznie zajmując 5 miejsce. To jego dotychczas największe osiągnięcie w rywalizacji z seniorami .

Zmagania  bilardzistów , można na żywo  oglądać w  tvsports.pl,  jak również retransmisje na tvsports.pl, You Tube i telewizji  SPORTKLUB. Wyniki online  na stronie Polskiego Związku Bilardowego.

 

Lech Piekarski - Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.