Bibliotekę w Janowie odwiedzili uczniowie SP w Białousach

Bibliotekę w Janowie odwiedzili uczniowie SP w Białousach

We wrześniu Gminną Bibliotekę Publiczną w Janowie odwiedzali uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Białousach.

Jako pierwszych gościliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniów klasy „O” i klasy pierwszej. Podczas spotkania towarzyszył im bohater dziecięcych książeczek -  Tupcio Chrupcio. Dzieci na zajęciach wykazały się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem. Wysłuchały książeczki pt.” Tupcio Chrupcio ja się nie boję!”. Wykonały piękne prace plastyczne – uśmiechniętą myszkę, a także chętnie brały udział w różnych zabawach.

Kolejną grupą, która nas odwiedziła byli uczniowie z klasy drugiej, trzeciej i czwartej. Dzieci poznały grę Story Cubes, wykazały się dużą wyobraźnią i tworzyły jesienną opowieść, do której namalowały piękne obrazki. Powstały kreatywne prace plastyczne. Podczas spotkania nie zabrakło również wesołej zabawy z koszyczkiem z zadaniami i pytaniami, a także jesiennych zagadek.

Wszyscy świetnie się bawili, a także z zaangażowaniem i starannie wykonywali różne zadania. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. To był miły i przyjemnie, wspólnie spędzony czas.

Materiał: GBP Janów

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.