„Artyzm bez wiekowych barier”

„Artyzm bez wiekowych barier”

W ramach realizacji projektu „Artyzm bez wiekowych barier” dofinansowanego przez Narodowe Centrum Kultury w ramach programu Kultura- Interwencje2020 Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Białostockiej zrealizował wiele wydarzeń artystycznych, między innymi:

- Warsztaty rękodzielnicze dla seniorów. Podczas warsztatów uczestniczki mogły wykonać bukiety z kwiatów żywych oraz sztucznych, dekoracyjne wianki wiklinowe, świeczniki, pojemniki szklane techniką decoupage, kartki okolicznościowe oraz zaprojektować wzór na własną torbę bawełnianą.

 - Warsztaty wokalne, muzyczne oraz emisyjne w formie online jak i na żywo – Uczestnikami była młodzież szkolna oraz osoby do 25 roku życia.

- Wakacyjne warsztaty dla najmłodszych – wzięły w nich udział dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Najmłodsi mogli uczestniczyć w zajęciach muzycznych, kreatywnych oraz sensorycznych.

- Konkursy w formie online – Konkurs fotograficzny  ,,Moja wizja artyzmu’’ oraz Ogólnopolski Festiwal Polskiej Piosenki Rozrywkowej, który zaskoczył wielkim zainteresowaniem. Napłynęło ponad 100 zgłoszeń zarówno solistów jak i zespołów z różnych zakątków Polski.

Podsumowanie projektu miało miejsce 26 października, podczas którego uczestnicy warsztatów wokalno- muzycznych wystawili widowisko muzyczne z Polską Piosenką Rozrywkową w roli głównej.

Z powodu pandemii widowisko odbyło się w formie online.

W trakcie widowiska mogliśmy usłyszeć utwory wybrane przez społeczność, która dawała propozycje tytułów piosenek,  jakich chcieliby usłyszeć podczas tego wydarzenia. Całość dopełnił efekt świateł UV.

MGOK w Dąbrowie Białostockiej

 

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.