8. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

8. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej

W niedzielę 16 grudnia 2018 r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Dąbrowie Białostockiej odbył się już po raz 8. Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej. Do rywalizacji stanęło 12 drużyn z różnych zakątków województwa podlaskiego. Po sześciogodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięzców. I miejsce w turnieju zajęła drużyna "Lewkowo Team", II miejsce - "Intero Trade", III miejsce - "A nu jaho", zaś IV miejsce przypadło drużynie "SGA Trans Ber Białystok". Najlepszą zawodniczką Turnieju wybrano Urszulę Sklepkowską, zaś najlepszym zawodnikiem - Andrzeja Ignaciuka. Nagrody, dyplomy, medale i puchary nagrodzonym zawodnikom wręczył Burmistrz Dąbrowy Białostockiej Artur Gajlewicz. Amatorzy siatkówki pokazali też wielkie przedświąteczne serce zbierając środki finansowe na potrzeby dąbrowskiego ZOL-u. W sumie do Zakładu przekazano kwotę 777 złotych. Bardzo dziękujemy wszystkim za udział!

Tekst i zdjęcia dzięki uprzejmości MGOK w Dąbrowie BiałostockiejMGOK w Dąbrowie Białostockiej

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.