Oddana droga, obietnica dotrzymana

Oddana droga, obietnica dotrzymana

22 sierpnia miał miejsce ostateczny odbiór techniczny robót z inwestycji pn. „Poprawa bezpieczeństwa drogi powiatowej nr 1291B Kamionka Stara – Wierzchlesie – Łaźnisko – Woronicze – Podsokołda poprzez jej przebudowę i integrację z drogami wojewódzkimi nr 674 i 676.” Koszt całkowity tej inwestycji wyniósł: 3 995 757,69 zł zaś długość przebudowanej drogi to 12,077km. Dodatkowo we wsiach ułożono nawierzchnię z kostki brukowej betonowej czerwonej na poboczu i chodniku. W spotkaniu w strugach deszczu uczestniczyli: Starosta Sokólski Piotr Rećko, Dyrektor Wydziału Komunikacji i Dróg Robert Rybiński, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg Grzegorz Pul, Inspektor Nadzoru Anna Maria Werner oraz wykonawcy i podwykonawcy całego przedsięwzięcia.

Zdjęcia


Tagi:powiat sokólskidrogistarosta sokółskiinwestycje drogowedofinansowaniaaswalt

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.