Zostać Stypendystą Starosty Sokólskiego to sukces …

Zostać Stypendystą Starosty Sokólskiego to sukces …

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Sokółce w kalendarzowy Dzień Św. Mikołaja gościliśmy stypendystów Powiatu Sokólskiego. Starosta Sokólski Piotr Rećko wręczył stypendia uczniom w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Sokólski” w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 – (XXIII edycja) za ich osiągnięcia naukowe, sportowe i artystyczne. Niektórzy uczniowie nie odebrali stypendium na głównej uroczystości, która miała miejsce 25 listopada 2016 r. na hali sportowej przy Zespole Szkół w Sokółce, dlatego też Starosta chciał spotkać się z każdym z nich osobiście i wręczyć wyróżnienia oraz pogratulować sukcesów i osiągnięć.

„Chciałbym wszystkim serdecznie pogratulować, to niewątpliwie jest sukces każdego z was. Zostać Stypendystą Starosty Sokólskiego to sukces, wielki honor i odpowiedzialność. W dalszym ciągu rozwijacie się tak wspaniale jak do tej pory. Pokazujcie, że możecie więcej, bardzo Was do tego zachęcam i jednocześnie zapraszam do współpracy z Powiatem Sokólskim. Cały czas Zarząd Powiatu Sokólskiego jest otwarty na wasze prośby, pomysły i potrzeby. Chcę żebyście o tym pamiętali.” – mówi Starosta Sokólski Piotr Rećko.

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiSokółkaStarostaSokólskiSuchowolazarzadWyróżnieniaLOOsiągnięciaNaukasukcesstypendyściStypendiainfoSokolkaStarostwoZespółSzkół

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.