Zmiana organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych w Sokółce

Zmiana organizacji ruchu w okresie Wszystkich Świętych w Sokółce

W okresie od 31 października 2016 roku od godziny 13.00 do 1 listopada 2016 roku do godziny 20.00w Sokółce na ulicy Mickiewicza obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu.

W okresie Wszystkich Świętych na terenie Sokółki nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Mickiewicza. Ruch jednokierunkowy będzie obowiązywał na odcinku drogi od skrzyżowania ulic Mickiewicza z Ściegiennego do skrzyżowania z ulicą Polną. Jednocześnie będzie obowiązywał zakaz skrętu w prawo z ulic Wróblewskiego, Sikorskiego, Polnej w ulicę Mickiewicza.

 

Apelujemy, aby w tych dniach stosować się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i nie utrudniać sobie wzajemnie bezpiecznego i sprawnego dotarcia na groby bliskich.

Policjanci przypominają, że w myśl aktualnie obowiązujących przepisów niestosowanie się do w/w nakazów stanowi wykroczenie za które grozi mandat karny.

www.sokolka.policja.gov.pl

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiSokółkapolicjaZmianaul.MickiewiczaOrganizacjiRuchu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.