Zielone światło DLA WIADUKTU NA UL. KRYŃSKIEJ w Sokółce

Zielone światło DLA WIADUKTU NA UL. KRYŃSKIEJ w Sokółce

Zarząd Powiatu Sokólskiego na swym posiedzeniu 17 października br. wydał pozytywną opinię w sprawie budowy wiaduktu nad torami PKP wraz z budową i rozbudową drogi wojewódzkiej Nr 674 w Sokółce. Zakres inwestycji obejmuje budowę wiaduktu nad torami PKP, przebudowę i rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 674 (ul. Mariańska i Kryńska) oraz ulic: Kolejowej, Przemysłowej, wraz z budową ronda, wlotami ulic bocznych, zjazdami, chodnikami, ścieżką rowerową, ciągiem pieszo–rowerowym, ścianą oporową, rozbiórką i budową infrastruktury tj. oświetlenia drogowego, linii energetycznych, kanalizacji deszczowej, sieci technicznych, kanalizacji sanitarnej i sieci wodociągowych z przyłączami oraz rozbiórki budynków. Dzięki pozytywnej opinii Zarządu Powiatu Sokólskiego inwestor będzie mógł złożyć wniosek o wydanie decyzji na realizację powyższej inwestycji.

 

Zdjęcia


Tagi:Sokółkaisokolkasokolkatvprojektbudowa wiaduktu

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.