Zakończenie projektu „Śpiewające dzieciaki-piosenki, pieśni, pioseneczki”

Zakończenie projektu „Śpiewające dzieciaki-piosenki, pieśni, pioseneczki”

Stowarzyszenie "Uśmiech Dziecka" w Sokółce od 15 czerwca do 14 września 2016 roku, realizowało projekt „Śpiewające dzieciaki-piosenki, pieśni, pioseneczki” –współfinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie - Fundacji "Sokólski Fundusz Lokalny". 14.09.2016 na zakończenie projektu Zarząd Stowarzyszenia "Uśmiech Dziecka" wręczył uczestnikom projektu pamiątkowe płyty. Projekt kierowany do grupy dzieci i młodzieży z gmin Nowy Dwór i Sokółka. Głównym celem projektu było poznanie profesjonalnej techniki studyjnej i estradowej, praca w studio nagrań, przełamanie barier: stresu, a także obycie z mikrofonem studyjnym i estradowym. Podczas projektu dzieci wyłonione w przesłuchaniach nagrały płytę popularyzującą muzykę tradycyjną i piosenki dla dzieci, która zostanie rozesłana do lokalnych rozgłośni radiowych oraz stacji telewizyjnych. Nagrania zostały zrealizowane w studio nagrań w Sokółce. Do zrealizowanych piosenek zostaną nagrane teledyski. 17 września dzieci zaprezentowały swoje utwory podczas XVII Rodzinnego Festynu Dobroczynnego w Sokółce. Nagrania można odsłuchać na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Utwory jakie dzieciaki wybrały i nagrały: Ewa Horosz - "Jeden świat"; Duet: Ewa Horosz i Anna Stasiulewicz -"Kalina malina", Natalia Sitko - "Na raz na dwa", Duet: Ola Bancerek i Filip Dziaduła - "Jestem Polakiem". Dodatkowo na płycie są zamieszczone wersje instrumentalne utworów (karaoke) do wspólnego śpiewania. Każda instytucja publiczna (szkoła, przedszkole,gmina), która jest zainteresowana posiadaniem płyty, proszona jest o kontakt mailowy bezpłatnie wyślemy egzemplarz promocyjny płyty: sokolkausmiechdziecka@wp.pl lub na naszym profilu na Facebooku facebook.com/usmiechdzieckawsokolce

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiStowarzyszenieUśmiechDzieckaSokółkaDziałajLokalnie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.