X Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

X Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

Wczoraj ( 08.07.2019r) w kawiarni Lira odbyła się X Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce. Na początku spotkania ustalono nowe stawki za wywóz śmieci- za odpady segregowane będzie trzeba zapłacić 14 zł, niesegregowane- 28zł.

Do budżetu wprowadzono przebudowę i rozbudowę dróg w Szyszkach i Nowej Kamionce, rozbudowę ul. Przemysłowej oraz przebudowę ul. Dąbrowskiego.

Przygotowano nowy regulamin w sprawie określania szczegółowych zasad i trybu przyznawania i pozbawiania stypendiów sportowych osobom fizycznym osiągającym wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym, krajowym, wojewódzkim i międzywojewódzkim współzawodnictwie sportowym.

Przeznaczono 40 tys. Zł na rozbudowę placu zabaw w Boguszach

Gmina ma zamiar przeznaczyć 1 100 000 zł na budowę żłobka który będzie się znajdował w  budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Sokółce.


 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.