W 2021 roku przeczytały 52 książki

W 2021 roku przeczytały 52 książki

W Bibliotece Publicznej w Sokółce dobiegła końca akcja „Przeczytam 52 książki w 2021 roku”. Ogólnopolskie wyzwanie zapoczątkowane przez Marcina Gnata, polegało na przeczytaniu co najmniej jednej książki tygodniowo w ciągu całego roku.

„Bardzo się cieszymy, że wielu naszych czytelników z wielkim entuzjazmem przyłączyło się do promowanej przez nas zabawy!”.

Zadanie polegało na przeczytaniu 52 książek w roku, ale można było przeczytać więcej! Tak zrobiła nasza czytelniczka – Pani Krystyna Gieniusz, która na swojej liście umieściła aż 128 pozycji! Serdecznie gratulujemy tak wspaniałego wyniku. Pozostałym uczestnikom, którzy ukończyli wyzwanie także serdecznie winszujemy.

Na wszystkie osoby, które dostarczyły do nas wypełnione karty odbiór czekały upominki idealne dla miłośników literatury – książki, kalendarze, kubki, zakładki i wiele innych gadżetów.

Już dziś serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji wyzwania. Na naszej stronie internetowej można już pobrać nowe karty do gry: https://bit.ly/3zRV5aM. Karty można otrzymać również stacjonarnie w bibliotece.

Niech książki będą dla nas bezpieczną przystanią i schronieniem. Czytajmy więc, bo przecież chcemy wiedzieć więcej, chcemy widzieć więcej, więcej rozumieć, przeżywać więcej i nieustannie się rozwijać!

 

Beata Grecka Biblioteka Publiczna w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.