VII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

VII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

Dnia dzisiejszego w Sokólskim Ośrodku Kultury odbyła się VII Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Sokółce. Rozpoczęła się ona rozpatrzeniem projektu uchwały w sprawie zmiany budżetu Gminy Sokółka na 2019 rok. Punkt trzeci porządku sesji  ‘’ Projekt uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy finansowej Gminy Sokółka na lata 2019- 2028’’został wykreślony z porządku obrad. W kolejnej części trwania sesji rozpatrzono takie projekty uchwał jak:

- projekt uchwały w sprawie określenia przystanku komunikacyjnego, którego właścicielem i zarządzającym jest Gmina Sokółka oraz warunków i zasad korzystania z tego przystanku

- projekt uchwały w sprawie pozbawienia kategorii drogi gminnej, położonej w obrębie wsi Szyszki

- projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej  Powiatowi Sokólskiemu w 2019r.

Został poruszony również temat zakupu autobusów z PFRON które dowoziłyby uczniów do szkoły w Kamionce Starej i do Szkoły Podstawowej nr 2 w Sokółce.
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.