Turnus rehabilitacyjny w „Leśnym Zakątku” w Zaździerzu

Turnus rehabilitacyjny w „Leśnym Zakątku” w Zaździerzu

12-osobowa grupa podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” w Sokółce przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Ośrodku Rehabilitacyjno-Rekreacyjnym „Leśny Zakątek” w Zaździerzu od 19.09. do 2.10.2021r. Wyjazd możliwy był dzięki środkom pozyskanym z Telewizji Polskiej S. A. – z programów rozrywkowych „FAMILIADA”, „Jaka to melodia?” i „Koło Fortuny” oraz z pozyskanych środków z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.

W czasie turnusu podopieczni skorzystali z fizjoterapii, zajęć terapeutycznych na basenie, zajęć logopedycznych, integracji sensorycznej, terapii ręki, sali doświadczania świata, zajęć z pedagogiem. W weekend korzystali z zaplanowanych zajęć rekreacyjnych z animatorem, wycieczki do Płocka i ogniska integracyjnego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy pomogli stowarzyszeniu w realizacji zadania: Telewizji Polskiej S. A., Panu Piotrowi Rećko, Staroście Sokólskiemu, Pani Elżbiecie Szomko, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sokółce i wszystkim darczyńcom, którzy przekazali 1% podatku dochodowego na rzecz podopiecznych stowarzyszenia.

                                                                                                          Beata Tur

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.