Szansa na nowe, potrzebne kierunki w szkołach ponadgimnazjalnych

Szansa na nowe, potrzebne kierunki w szkołach ponadgimnazjalnych

28 października w gabinecie Starosty Sokólskiego odbyło się spotkanie w sprawie podjęcia współpracy Powiatu Sokólskiego z firmą Barter S.A. na rzecz rozwoju kształcenia zawodowego, skorelowanego z potrzebami pracodawców i lokalnego rynku pracy. W spotkaniu uczestniczył Prezes Zarządu Barter S.A. Bogdan Rogaski, Kierownik Działu Spraw Pracowniczych Joanna Adamczuk, Starosta Sokólski Piotr Rećko, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Sokółce: Anna M. Aniśkiewicz Dyrektor Wydziału Spraw Społecznych, Anetta Zubrzycka Kierownik Referatu Oświaty, Joanna Bieszczad Kierownik Referatu Rozwoju oraz dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie zawodowe.
Strony wyraziły wolę podjęcia współpracy zmierzającej do utworzenia w szkołach nowych kierunków kształcenia, zgodnych z potrzebami rynku pracy, których ukończenie umożliwi absolwentom podjęcie pracy w firmie Barter S.A.

 

Tagi:SokółkaPowiat Sokółskipowiat sokólskiisokolkasokolkatv

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.