Siatkarze UKS Mikolo na Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach

Siatkarze UKS Mikolo na Memoriale Józefa Gajewskiego w Suwałkach

W dniu 8 września siatkarze UKS Mikolo Sokółka brali udział w VIII Memoriale Józefa Gajewskiego, który odbył się w Hali Sportowej OSiR w Suwałkach. Główną częścią zawodów były zmagania drużyn seniorskich z Plus Ligi oraz I Ligi oraz ligi Ukraińskiej, w których wzięly udział takie drużyny, jak: Dafi Społem Kielce, MKS Będzin, Winnica VolleyBall Club oraz gospodarze Ślepsk Suwałki (jak się później okazało zwycięzcy turnieju). Rywalizację profesjonalnych siatkarzy poprzedził turniej młodzieżowy, w którym zmierzyły się drużyny z Ełku, Sokółki i Suwałk. Nasi siatkarze zajęli 2 miejsce po przegranej z gospodarzami 0:2 oraz wygranej 2:0 z drużyną z Ełku. Najlepszym zawodnikiem UKS Mikolo Sokółka wybrany został Krzysztof Nasuto. W obu meczach zagrała cała 12 naszych zawodników, a cały turniej był pierwszym przedsezonowym sprawdzianem.
Skład UKS Mikolo na VIII Memoriał Józefa Gajewskiego: Krzysztof Nasuto, Jakub Cichowlas, Damian Kucharewicz, Dawid Aluszyk, Mateusz Łysik, Gabriel Jarosz, Tomasz Naumowicz, Maciej Zabłocki, Dawid Awdziej, Konrad Rećko, Augustyn Jackiewicz, Rafał Pyłko.

Krzysztof Zaniewski

Zdjęcia


Tagi:Sokółkapowiat sokólskiUKS Mikolo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.