Posiedzenie Zarząd Powiatu Sokólskiego

Posiedzenie Zarząd Powiatu Sokólskiego

7 września w Starostwie Powiatowym w Sokółce odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Sokólskiego. W posiedzeniu udział wzięli: Starosta Piotr Rećko, Wicestarosta Jerzy Białomyzy, Członek Zarządu Alicja Rysiejko, Członek Zarządu Krzysztof Szczebiot, Członek Zarządu Kazimierz Łabieniec, Sekretarz Powiatu Katarzyna Nowak oraz Skarbnik Powiatu Maria Jurgiel. Zarząd Powiatu Sokólskiego podjął uchwały w sprawie: ustalenia „Regulaminu rekrutacji i udziału w praktykach/stażach w roku szkolnym 2016/2017 i 2017/2018” w ramach realizacji projektu pn. „Uczniowie i nauczyciele Powiatu Sokólskiego podstawą konkurencyjnego rozwoju podlaskiej gospodarki”, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego współfinansowanego przez UE ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego; zmiany budżetu Powiatu Sokólskiego na rok 2016; zasad centralizacji rozliczeń podatku VAT w Powiecie Sokólskim i jednostkach organizacyjnych powiatu. Ponadto Zarząd omówił sprawę nawiązania współpracy m.in. gospodarczej, edukacyjnej, kulturalnej z przedstawicielami samorządu Kalwarii (Litwa). Zarząd Powiatu Sokólskiego pozytywnie rozpatrzył wniosek Sołtysa wsi Bogusze o ufundowanie nagród uczestnikom imprezy „Piknik Rodzinny Bogusze 2016” oraz Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sokółce o dofinansowanie organizacji Powiatowego Dnia Seniora. Zarząd Powiatu na wniosek pana Andrzeja Czeczko z Sokółki postanowił ufundować tablicę pamiątkową na cmentarzu żołnierzy we wsi Romanówka.

Zdjęcia


Tagi:Sokółkazarząd powiatuposiedzenieradnipowiat sokólski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.