Od nowego roku o 50 procent połączeń kolejowych więcej !

Od nowego roku o 50 procent połączeń kolejowych więcej !

Urząd marszałkowski i Przewozy Regionalne przedstawiły rozkład połączeń kolejowych w Podlaskiem na 2017 rok. Będzie ich o 50 procent więcej niż dotychczas. Dodatkową liczbę pociągów uda się wprowadzić niedużym nakładem finansowym - czytamy na stronach Polskiego Radia Białystok.
Oferta przewozowa na rok 2017 jest częścią składową umowy wieloletniej, zawartej na lata 2017 – 2020. Od stycznia pociągi częściej będą kursować na trasie z Białegostoku do Czeremchy, Ełku, Kuźnicy, Suwałk, Sokółki i Szepietowa.

Liczba pociągów wzrośnie z 45 do 68. W przyszłym roku zachowane będzie weekendowe połączenie z Białegostoku do Kowna na Litwie. Przewoźnik zapewnia, że ceny biletów się nie zmienią.

Trasa Białystok – Sokółka – Kuźnica Białostocka / Suwałki
- w relacji Białystok – Sokółka – Białystok w obecnym rozkładzie kursuje 5 par, a od nowego roku będzie kursowało 9 par pociągów;

www.radio.bialystok.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.