Młodzież z Mołodeczna zwiedza podlasie

Młodzież z Mołodeczna zwiedza podlasie

27 września, podczas drugiego dnia pobytu w Polsce, goście ze Specjalnej Szkoły z Internatem nr 2 dla Dzieci z Wadami Wzroku w Mołodecznie, wraz z grupą wychowanków i opiekunów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce zwiedzali Białystok i okolice. W programie wycieczki zaplanowano m.in. spacer przez Park Planty, ogród przy Pałacu Branickich oraz zwiedzanie Pałacu wraz z Muzeum Historii Medycyny i Farmacji. Uczestnicy wycieczki zwiedzili również Piwnicę Lalek w Białostockim Teatrze Lalek oraz Muzeum Ikon w Supraślu. Dzień pełen atrakcji zakończył się wspólnym ogniskiem w Stadninie Koni w Kraśnianach.

Przypominamy, że uczniowie wraz z kadrą pedagogiczną ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce oraz Specjalnej Szkoły z Internatem nr 2 dla Dzieci z Wadami Wzroku w Mołodecznie uczestniczą w projekcie pn. „Lepszy start w dorosłe życie osób niepełnosprawnych” w ramach środków przyznanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej z konkursu Polska Pomoc Rozwojowa 2016.

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskibiałystokmołodecznoSOSWSupraślMuzeumIkonyPałacBranickichTeatrLalekStadninaKoniWKraśnianach

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.