LXXIV Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

LXXIV Sesja Rady Miejskiej w Sokółce

Wczoraj odbyła się LXXXIV Sesja Rady Miejskiej w Sokółce. Radni między innymi głosowali za projektem uchwały w sprawie uzgodnienia projektu uchwały Sejmiku Województwa Podlaskiego zmieniającej uchwałę w sprawie Obszaru Chronionego Krajobrazu „Wzgórza Sokólskie”, uchwały w sprawie wyrażenia zgody na utworzenie miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli na terenie Zalewu Sokólskiego, projektu uchwały w sprawie przyjęcia planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej w Sokółce na rok 2018 i projekt uchwały w sprawie przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Sokółka. Radni debatowali również nad skargami: projektem uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku skargi Wojewody Podlaskiego wraz z odpowiedzią na skargę (dotyczy uchwały LXIII/361/17) i projektu uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Białymstoku skargi Wojewody Podlaskiego wraz z odpowiedzią na skargę (dotyczy uchwały LXIII/362/17).  Na sesji przedstawione zostało sprawozdanie  Burmistrza Sokółki z wykonania budżetu gminy Sokółka za 2017 rok oraz sprawozdanie finansowe gminy Sokółka za rok 2017. Radni nie przyznali burmistrz Sokółki absolutorium za wykonanie budżetu w ubiegłym roku (głosowało za: 7, przeciw: 11, wstrzymało się: 3)  

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.