LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

LICEALIADA WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

Na lodowisku w Białymstoku odbyły się zawody w łyżwiarstwie szybkim.  Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce jako jedyna szkoła z powiatu sokólskiego brała udział w w/w zawodach. W rywalizacji uczestniczyło dziewięć drużyn dziewcząt i dwanaście chłopców. Po zaciętej walce zarówno reprezentacja dziewcząt jak i chłopców weszła do ścisłego finału. W klasyfikacji końcowej dziewczęta  i chłopcy uplasowali się na IV miejscu ulegając minimalnie szkołom z Białegostoku.

W rywalizacji indywidualnej bardzo dobrze wypadli nasi zawodnicy: Gabriela Żak zajęła III miejsce, a Dawid Kondrat II.  Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce reprezentowali:

Gabriela Żak, Weronika Gudalewska, Weronika Woronowicz, Dawid Kondrat, Maciej Greś, Rafał Wróblewski, Paweł Wysztygiel. Gratulacje !!!!!!

Grzegorz Gudalewski

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.