Kolejny dzień zwiedzania podlasia przez Młodzież z Mołodeczna

Kolejny dzień zwiedzania podlasia przez Młodzież z Mołodeczna

28 września goście ze Specjalnej Szkoły z Internatem nr 2 dla Dzieci z Wadami Wzroku w Mołodecznie, wraz z grupą opiekunów i wychowanków ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce zwiedzali Augustów. W programie wycieczki zaplanowano m.in. zwiedzanie Muzeum Kanału Augustowskiego, rejs statkiem do Studzienicznej oraz krótkie zwiedzenie Kaplicy na wyspie. Uczestnicy wycieczki wzięli również udział w warsztatach tanecznych, które odbyły się w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Sokółce.

Przypominamy, że uczniowie wraz z kadrą pedagogiczną ze Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Sokółce oraz Specjalnej Szkoły z Internatem nr 2 dla Dzieci z Wadami Wzroku w Mołodecznie uczestniczą w projekcie pn. „Lepszy start w dorosłe życie osób niepełnosprawnych” w ramach środków przyznanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej z konkursu Polska Pomoc Rozwojowa 2016.

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskimołodecznoSOSWwycieczkaAugustówRejsStudzienicznaWarsztaty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.