Kolejne sukcesy naszych szachistów i dużo grania w ostatni weekend

Kolejne sukcesy naszych szachistów i dużo grania w ostatni weekend

Srebrne medale (do 18 lat) Norbert Kopeć (6,5pkt), i Dominik Wilczyński (do lat 8). Reprezentowali nas też: Jerzy Obuchowicz, Jarosław Konstańczuk, Nicolas Wierzbicki, Dominik Wilczyński, Karina Miron, Bartosz Stupak, Kornel Woronko, Iga Miron. W Turnieju Szachowym o Puchar Prezesa MLEKOVITY Dariusza Sapińskiego (organizator Akademia Gambit). Wzięło w nim udział 207 zawodników (w tym 9 z LUKS Orient), 9 rund 10+5

Bardzo dobry start (4 pkt) i 3 miejsce wśród dziewcząt - Aleksandry Stupak (SP 1) w 6. RUNDZIE XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 08 - ur. w 2009 i młodsi (11-02-2017), dobry start zanotowali również Jan Giełażyn (SP1)(4pkt) i Łukasz Szydłowski (SP2)(3pkt).
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2016/ti_4773/
Piotr Hapoń (ur. w 2008, SP2) zdobył 4 z 7 pkt, wśród starszych (nawet o 4 lata) i bardziej doświadczonych zawodników w 6. RUNDZIE XXII EDYCJI BIAŁOSTOCKIEJ LIGI SZKOLNEJ DO LAT 13 - ur. w 2004 i młodsi. Walczyli dzielnie w tym turnieju: Bartosz Stupak (SP1), Mateusz Czarnowicz (SP1), Gabriela Hapoń (SP2)
http://www.chessarbiter.com/turnieje/…/ti_4775/results.html…

Wszystkie turnieje zostały rozegrane w Białymstoku.
Kolejne tygodnie też zapowiadają się pracowicie

 

Zdjęcia

Akademia Gambit, Tomasz Giełażyn, Katarzyna Woronko, Wojciech Wilczyński

Artykuł

Wojciech Zajkowski

Zdjęcia


Tagi:Sokółkapowiat sokólskibiałystokszachyluks orient

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.