Kolarskie Czwartki – Etap V

Kolarskie Czwartki – Etap V

Dziś zakończyły się zmagania młodych zawodników w ramach ,Kolarskich Czwartków”. To była już tegoroczna tradycja, że z każdym etapem pojawiało się więcej kibiców. Na ostatnim etapie frekwencja była rekordowa. Podobnie jak tydzień temu w wyścigu wzięli udział również rodzice i opiekunowie. Na starcie zameldował się również patron Kolarskich Czwartków – Starosta Sokólski Piotr Rećko, wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Danielem Supronikiem oraz Radnym Miejskim Tomaszem Tolko. Ostatni etap to czas podsumowań. Wyraźnie widać wzrost zainteresowania oraz poziomu zawodów w porównaniu do poprzedniego roku. Najważniejsza jednak jest dobra zabawa, a tej nie brakowało.

Zwycięzcy Kolarskich Czwartków:

dziewczęta 2011 i młodsze – Milena Aniśkiewicz ; chłopcy 2011 i młodsi – Ignacy Waleszczyk ; dziewczęta 2010-2008 – Maja Zubrzycka; chłopcy 2010-2008 – Kamil Rećko ; dziewczęta 2007-2005 – Natalia Jaroszewicz ; chłopcy 2007-2005 – Piotr Struczewski ; dziewczęta 2002-2004 – Katarzyna Jaroszewicz; chłopcy 2004-2002 – Dawid Żygieło; open dziewczyny  - Aleksandra Jackiewicz; open chłopcy-  Jakub Mozolewski

 

Piotr Krasnodębski

Zdjęcia


Tagi:Sokółkakolarskie czwartkikolarstwo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.