Koła Gospodyń Wiejskich w Programie #SzczepimySię

Koła Gospodyń Wiejskich w Programie #SzczepimySię

W ramach Narodowego Programu Szczepień, dzięki współpracy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Zdrowia, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowano program #SzczepimySię z Kołem Gospodyń Wiejskich. Program spotkał się z dużym zainteresowaniem KGW z powiatu sokólskiego. Korzystając ze wsparcia finansowego Agencji, koła zorganizowały 13 festynów promujących szczepienia przeciw COViD-19, w trakcie których oprócz szeregu atrakcji dla dzieci i dorosłych, zapewniły możliwość szczepienia uczestnikom akcji.

30 listopada 2021 r. Dyrektor Podlaskiego Oddziału ARiMR  Waldemar Szczesny, w obecności Kierownika Sokólskiego Biura Powiatowego ARiMR Mirosława Mikołajczyka przekazał w imieniu honorowego patrona programu, premiera Mateusza Morawieckiego podziękowania dla najbardziej aktywnych Kół. Wśród wyróżnionych były: KGW w Wojnowcach „Wojowniczki”, KGW w Kwasówce „Warkocze i Falbanki”, KGW w Łapiczach „Łapiczanki” oraz KGW w Rozedrance Nowej „Wrzos”. W imieniu kół listy gratulacyjne wraz z nagrodami rzeczowymi, ufundowanymi przez ARiMR, odebrały ich przewodniczące.  

Mirosław Jan Mikołajczyk

Kierownik Sokólskiego BP ARiMR

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.