Biegacze z ZSZ na Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych

Biegacze z ZSZ na Wojewódzkiej Licealiadzie w Drużynowych Biegach Przełajowych

10 października odbyła się w Białymstoku Licealiada Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych. W zawodach wzięła udział męska i żeńska reprezentacja Zespołu Szkół Zawodowych w Sokółce. Dziewczyny miały do przebiegnięcia 1,5 km, chłopcy - 2,5 km. Pogoda dopisała, siły także, wszyscy wrócili na metę cali i zdrowi. Ostatecznie dziewczęta zajęły XI miejsce, zaś chłopcy XIII miejsce w województwie. Dziękuję uczestnikom za poświęcenie, chęć wzięcia udziału w zawodach, bieg i reprezentowanie szkoły.

Szkołę reprezentowali: Wioleta Mozolewska (III Tfi), Klaudia Łysik (II Tfi), Dominika Iwanowska, Gabriela Kulmaczewska, Agata Marculewicz (wszystkie I T), Gabriela Różak (I wz), Kamil Kirpsza, Kamil Maksimczyk, Sebastian Pacuk (wszyscy II Tm), Krzysztof Bielawski, Jakub Kondrat, Szymon Krokos i Jakub Trochim (wszyscy I T).

Trener/opiekun: Izabela Garkowska

 

Zespół Szkół w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.