„Bezpieczne ferie” w Bibliotece Publicznej w Sokółce

„Bezpieczne ferie” w Bibliotece Publicznej w Sokółce

Funkcjonariuszka z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkała się z dziećmi spędzającymi ferie w Bibliotece Publicznej Oddziale Dziecięcym w Sokółka. Rozmawiała z nimi na temat bezpiecznego i odpowiedzialnego wypoczynku w okresie ferii zimowych.

W poniedziałek po południu policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Sokółce spotkała się z dziećmi spędzającymi ferie w Oddziale Dziecięcym Biblioteki Publicznej w Sokółce. Realizując działania "Bezpieczne Ferie", przypomniała młodym słuchaczom zasady bezpiecznego zachowania w trakcie zimowego wypoczynku. Szczególną uwagę zwróciła na niebezpieczeństwa związane z wchodzeniem na zamarznięte zbiorniki wodne oraz zabawy przy ciągach komunikacyjnych. Omówiła również podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, przypomniała o konieczności używania pasów bezpieczeństwa podczas podróży oraz o noszeniu elementów odblaskowych przez pieszych. Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały od policjantki odblaskową linijkę.

www.podlaska.policja.gov.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.