13 Profesjonalna Liga Taekwon-do pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko.

13 Profesjonalna Liga Taekwon-do pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko.

Na hali sportowej przy Zespole Szkół w Sokółce o 11:00 rozpoczęła się 13 Profesjonalna Liga Taekwon-do pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. Zawody rozpoczął jeden z organizatorów ” – Tomasz Leszkowicz – Wiceprezes Combat Sports Academy.

,,Jest to pierwszy taki turniej w Sokółce. Przyjechała młodzież z północno-wschodniej Polski, oraz z Mińska na Białorusi. W sumie 199 zawodników w kilku kategoriach -  od najmłodszych przez juniorów i kadetów. Dzięki uprzejmości sponsorów mamy do dyspozycji dmuchańce oraz animatorkę dla dzieci która dba  o rozrywkę dla dzieci uczestniczących w wydarzeniu.”

Zawody rozpoczęła obowiązkowa rozgrzewka, po której zebrani oglądali konkurencje młodzików oraz walki juniorów. Dzięki zaangażowaniu sponsorów uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe.

Wyniki podamy po zakończeniu zawodów.

Sponsorzy 13 Profesjonalnej Ligi Taekwon-do pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko

Powiat Sokólski
"Ścinka Drzew" - Piotr Błahuszewski
"Inst-El" - Jerzy Chancewicz
"Bor-Tech" - Piotr Borowski
"Mpo" Sp. Z O.O. W Sokółce
"Astec" - Piotr Jaworowicz
"High Power" - Mariusz Bienasz
"Luxbet" - Ignacy I Marek Zabłoccy
"Kaweta" - Mariusz Woronowicz

 

Materiał: Piotr Krasnodębski, Łukasz Mucuś

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.